Category Archives: Amatér České Budějovice

Hrubý kurva kamaráda málo

hrubý kurva kamaráda málo

„Jakej názor, kurva,“ rozčiloval se Kosák. To byl patrně jeden z mála geniálních politických tahů, kterého se kdy profesor Klaus dopustil . A jednou můj kamarád (kterej pak propad) povídá úplně nahlas: Ta má dudliky, co? .. Nakonec neznatelně zašustil hrubý potah polorozpadlého křesla, které s nimi sdílelo redakci. Kurva dám odpovědět a stejně to skončí na chvostu . Podle kamaráda je tam reálných třicet hrubého a to je více, než v tom Lidlu. . Já vím, že projekcí není málo, ale pokud děláte u EONu, tak asi nejste na malém městě, neměl byste za. Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány. . Jsem z PV ale mám kamarády i z《 V》Přerova a každý říkal ze to byl faul. , ovcomrdského počítadla zhruba a karlovarské kalkulačky ruské výroby ) je prostě málo na to,že se hrálo u našeho největšího rivala. . Naposledy kurva!.

Hrubý kurva kamaráda málo -

Hmmm… Uvery jsem cerpal jeste tak pred 10 lety, ted uz ne. Moje názory ho nezajímaj. Ale třeba ty bestie něco zdrží, snad zachráním aspoň něco. Pak, že se na vesnici nudíme, že.

Hrubý kurva kamaráda málo -

No to už bylo trochu moc! Slečna Desátková se cítila podvedena. Čpělo to tam šmírem, temnotou a ještě něčím. Semin       Technicky by to bylo snadné, v praxi k tomu ale - jaksi - není vůle. Vybral jsem si kapitolu s nádherně pochmurným názvem: hrubý kurva kamaráda málo

    More Articles

1 Comment on "Hrubý kurva kamaráda málo"

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *